Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Obchod > Elektrospotřebiče > Monitorovací systémy
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
ELVIS   Brněnská 34, Žďár nad Sázavou
Docházkové, přístupové a zabezpečovací systémy, bezkontaktní identifikace, kontrola vstupu, identifikační snímače s vysokou vlastní inteligencí, web aplikace progr. vybavení docházky a přístupu, komunikace TCP/IP, rozsáhlé možnosti.
Prodej speciální elektroniky, kamerových systémů, GSM alarmy, PIR detektory, dálková ovládání, sirény,kamery,klávesnice,elektronické součástky, vše pro střežení majetku.GSM antény, antény TV,rádiové přenosy.
TRASCO spol. s r.o.   1. máje 1000, Rožnov pod Radhoštěm
Programová regulace otopných soustav na principu regulace teploty jednotlivých místností a regulace čerpadla a kotle. Úspora tepla 20-50%. Návratnost 2-4 roky. Měřiče tepla metrolog. schválené, poměrové měření tepla. Vodoměry s dálkovým odečtem.
AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.   Hronovická 559, Pardubice
GPS satelitní střežení a monitoring vozidel, logistika provozu vozidel, knihy jízd,provoz přes internet, autoalarmy, HF sady
Balluff CZ, s.r.o.   Pelušková 1400, Praha 9
Indukční, optoelektronické, kapacitní, magnetické, ultrazvukové snímače. Elektromechanické snímače polohy. Lineární odměřování polohy, rotační snímače a indentifikační systémy.
Irena Cedivodová   Koblovská 55/69, Ostrava
Dovozce Boss Audio systems, Silver Wawk, Cognid, prodej rádií, subwooferů, zesilovačů, kapaciatorů, notebooků, PC sestav, zdrojů 500W, 650W , 750W, bluetoothů, huby atd, provoz e-shopu ibest
RETIA, a. s.   Pražská 341, Pardubice
Vývoj a výroba digitálních záznamových systémů pro účely objektivní dokumentace hovorů na telefonních a radiových linkách, záznam telemetrických dat a videa z kamerových systémů. Modernizace radiolokační a zbraňové techniky, anténní systémy.
PV elektronické systémy   Hostivítova 347, Písek
Dodávky a montáž elektronických systémů pro zabezpečení objektů - zabezpečovací a kamerové systémy; komunikační systémy - telefonní ústředny, dveřní komunikátory, GSM a VoIP brány; datové sítě


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz