Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Obchod > Export, import
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Multico Trading spol. s r.o.   Strážní 1359/28, Praha 3
Zprostředkování práce v zahraničí. Obchodní firma.
4kids s.r.o.   Na Prádle 333, Pyšely
Hračkářství 4kids nabízí hračky a hry pro děvčata a kluky. Hračky 130 značek ve 300 odděleních, lego, panenky, plyšáky, auta a autodráhy, stavebnice, puzzle, dřevěné hračky, společenské hry a další.
ABO valve, s.r.o.   Tř. Svobody 39, Olomouc
Dlouholetý český výrobce a prodejce průmyslových armatur. Poskytujeme pozáruční servis, poradenské služby, dodávky náhradních dílů. Všechny naše výrobky procházejí systémem jakosti ISO 9001:2001.
ADI-GRUPP 98 s.r.o.   , České Bedějovice
Firma s pobočkou v Ruské Federace, pomoc v prodeji Váší produkce na ruském trhu.
Aller Service s.r.o.   K vodárně 1507, Dobříš
Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdy, daně, daňová přiznání, zastupování na úřadech - FÚ, ČSSZ, ZP, ŽÚ, OR, odesílání veškerých povinných hlášení, pomoc při založení firmy, dovoz a vývoz EU i mimo EU...
BUDEXPORT PRAHA a.s.   Dukelská 1240, Jeseník
Obchodní činnost dovoz kůží W-B a obkladového kamene, mramor, travertin, žula.
Falco - systém s.r.o.   Vrázova 9, Cheb
Prodej stavebního materiálu, velkoobchod, maloobchod. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace, hydroizolace, sádrokarton, tónování barev, stavební chemii atd. Poradenství, doprava a skládání HR do 10m
HODONSKÝ   Bratislavská 2664, Břeclav
Záchranné vesty, batohy, maskovací a zel.oděvy, ruksaky pro rybáře a myslivce, pouzdra na udice, neprůstřelné vesty, prádlo Primaclim, ponožky, matrace, zipy, suché zipy, plast.spony, tkaniny CORTEX, polyester a polyamid, galanterie, zavazadla, čluny.
HOLZ + garten   , Česká Skalice
Export dřevěných výrobků, vyhledávání zahraničních zákazníků.
Lignus, s.r.o.   Mariánské náměstí 61, Uherské Hradiště
Nabídka odborné pomoci při podnikání na Ukrajině a to jak ve službách tak i dodávkách technologických zařízení, poskytnutí pomoci při zajištění financování a odborného a právního poradenství.
NABYTEK, DVERE, DREVAMATERIALU, DREVOTRISKOVE DESKY, REZIVA, PREKLIZKY, DYHY, MDF, SOLOLIT, SPAROVKA, BIODESKY, SRUBOVE STAVBY, MATRACE, ZARUBNE, PALETY, DUTINKY, PALIVOVE DREVO.
PP Bohemia Consult   Velika Berdicevska 83, Zhitomir
Komplexni pravni pomoc pri podnikani na Ukrajine. Konzultace, priprava dokumentu, zrizovani firem ve velmi kratkych termin bez Vasi pritomnosti, pravnicke adresy, obchodni kontakty, proverky fyzickych i pravnickych osob, studie, smlouvy...
Sigtrading,a.s.   tř. Svobody 39, Olomouc
Akciová společnost Sigtrading a.s. je orientována na čerpací techniku, armatury, závlahovou techniku a těsnění. Všechny výrobky procházejí systémem kontroly ISO 9002.
SIWATEC,a.s.   Tř. Svobody 39, Olomouc
Akciová společnost SIWATEC a.s. se zabývá prodejem čerpadel, armatur a závlah. Našim zákazníkům nabízíme konzultace o aplikacích a projektování našich výrobků, záruční a pozáruční servis, dodávky náhradních dílů.
TAMA PRAHA s.r.o.   Na Výsluní 201/13, Praha 10
Import, Export, obchod so surovinami pre kompozitný priemysel, pre sanitu a barvy
TAMA PRAHA s.r.o.   Na Výsluní 201/13, Praha 10
Zastupujeme HELIOS Group,COLOR,CINKARNA Celje,AKRIPOL.Prodáváme polyesterové,polyurethanové, vinylesterové pryskyřice.Kompozitní díly,modely a formy na laminování různých prototypů z laminátu.
VELTRON s.r.o.   Francouzská 53, Plzeň
Specialista na Polsko, marketing, obchodní zastupování, poradenství, veletrhy, konkurenční analýzy, technicko-obchodní informace, firemní prezentace, průzkum trhu, překlady a tlumočení, polsky, polština, asistenční služby, propagace.
Violan Trade Inc. s.r.o.   Kaprova 42/14, Praha
Naše firma specializovaná v oblasti podnikatelské poradenství a marketing s orientací v Kazachstánu. Více info na webu www.violan.cz
Citfin - Finanční trhy, a.s.   Radlická 751/113e, Praha 5 - Jinonice
Nabízíme firmám nákup a prodej deviz za nejvýhodnější směnné kurzy,rychlé,bezpečné a levné provádění mezinárodního platebního styku a poradenství v oblasti kurzových rizik. Více info na www.citco.cz
PREMIE STEEL a.s. veškerý hutní materiál   Vratimovská 550/99, Ostrava - Kunčice
Prodej hutního materiálu a servis dodávek. Nabízíme: ocel profilová, pásová, široká, plechy za tepla, studena, pozink., trapézové, tenkostěnné profily, trubky, betonářská ocel, neželezné kovy. ISO 9001:2001, člen SOHM.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz