Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Služby > Agentury a kanceláře > Advokátní
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
JUDr. Jiří Navrátil, advokát   Zatloukalova 35, Brno
Poskytování právních služeb.
JUDr. Jitka Němcová   Karlovo náměstí 28, Praha 2
Advokátní kancelář se zaměřením na právo občanské (převody nemovitostí, majetkové vypořádání, dluhy, dědictví, výpověď z bytu), rodinné (rozvody, popření otcovství), trestní (obhajoba), pracovní, obchodní (valné hromady)
Advokat JUDr. Jan Vajda   Hviezdoslavovo námestie 201, Námestovo
Poskytování právních a advokátních služeb ve všech oblastech práva. Spisuju smlouvy, žaloby, právní podání na soudy a vymáham pohledávky.
Advokátní kancelář v Ostravě - specializace na realitní trh, nakládání s nemovitostmi a obchodní právo. Dále právní služby v oblasti občanského, pracovního, rodinného a trestního práva.
Advokátní kancelář je zaměřena na občanské a obchodní právo. Specializuje se zejm. na právo obchodních společností, právo nekalé soutěže, rozhodčí řízení a na provádění veřejných dražeb.
Advokátní kancelář JUDr.Čestmír Fischer   Mírová 24, Ostrava - Vítkovice
Právní služby v oblasti obchodního, občanského, trestního, pracovního a rodinného práva;majetkové převody nemovitostí, kupní a darovací smlouvy; řešení a vymáhání pohledávek. Veškeré právní a poradenské služby.
Právo nemovitostí, Řízení před soudy a dalšími orgány státní správy, Pohledávky, Právo obchodních společnosti a družstev, Závazkové právo, smlouvy, Konkurs a vyrovnání, Trestní řízení
Zaměření na obchodní, občanské, správní, pracovní a trestní právo, nemovitosti; zvláštní specializace a služby - mediální právo, IT právo, softwarové a autorské právo, rozhodčí řízení, krizové řízení, mediace.
Bc.Eva Šrytrová   , Lhota pod Libčany
Záchrana řidičáků! Zastupování řidičů na úřadech. Poradenství před získáváním bodů a odebráním ŘP.Klub Kryštof:zdarma nonstop tel. pomoc přímo na místě dopravního přestupku, nehody atd.Řidiči nepříjdou o svůj ŘP!
Mgr. Eva Kocmanová, advokát   Masarykova 32, Brno
Advokátní kancelář se zaměřením na: obchodní právo - pohledávky, smlouvy, obchodní rejstřík, zakládání společností; občanské právo - převody nemovitostí, nebytové prostory; pracovní právo. Právní služby v angličtině.
Videokonzultace   Masaryka, Praha
Portál nabízí on-line konzultace / poradenství odborníků (právní služby - advokáti, psychologie, psychiatrie, pedagogika, účetnictví, IT, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, atd.) a učitelů (e-learning).


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2022 NETtip.cz