Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Výroba strojů a zařízení
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.   Životského 310/19, Brno
Společnost nabízí dodávky a služby strojírenského charakteru, sériové, malosériové, kusové kovoobrábění, kovovýrobu, opravy, GO, běžný servis kovoobráběcích i tvářecích strojů a zařízení, stěhování strojů.
Pavel Trojan   Horní Vítkov 3, Chrastava
Vývoj, konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a montážních přípravků pro konkrétní provoz.
AlaJob.cz   Liberecká 59, Jablonec nad Nisou
Agentura práce AlaJob.cz působí na českém pracovním trhuv oblasti dočasného přidělování pracovníků (temporary help)do průmyslu. AlaJob.cz se zaměřuje i na vyhledávání pracovníků pro vlastní nabídku produktů.
Doman Praha s.r.o.   Dělnická 5, Praha
Dodávky Dopravníkové a manipulační techniky. Dopravníky podvěsné, řetězové, válečkové, pásové. Speciální manipulační a zvedaci zařízení. Rekonstrukce a úpravy stávajících zařízení. Lakovací linky všech provedení.
NERIA a.s.   Vinařská 244/1, Hustopeče u Brna
Hydraulické tabulové nůžky HNH. Ohraňovací lis OLH.
TRANZA a.s.   Tř. 1.máje č.7, Břeclav
Výrobce komplexních dopravníkových systémů pro přepravu sypkého materiálu a kusového zboží, ocelových konstrukcí a lyžařských vleků.
Kvalitní tepelná čerpadla Ochsner   , Třinec – Oldřichovice
Tepelná čerpadla Ochsner mají dlouholetou tradicí v celé Evropě. Dlouhá životnost, nejvyšší topné faktory, nejtišší výparníky a jistota.
1Filter s.r.o.   Nádražní 42/4, Český Těšín
Výrobce vzduchových filtrů pro klimatizační systémy a větrání. Nabídka kapsových a rámečkových filtrů, Hepa filtrů, filtračních médií a hadic.
Beta Control s.r.o.   Černého 58/60, Brno
Vývoj a výroba elektron. řídicích systémů, distribuované řídicí systémy, vývojové prostředky, prodejní a pokladní systémy, databázové aplikace. Hlavní oblasti působení jsou čerpací technika PHL, výtahy, polygrafie, zabezpečení objektů a vozidel.
BREMA, s.r.o.   Jateční 4, Praha
Česká firma zabývající se činností v oboru chlazení, klimatizace, rekonstrukce a stavby ledových ploch ZS, stavba skladů s řízenou atmosférou, ULO, výroba elektrorozvadečů nn a elektromontážních prací, strojní a zámečnickou výrobou.
C.I.C. Jan HŘEBEC   Štefánikova 48, Praha 5
Výroba vzduchotechnických a klimatizačních jednotek pro centrální distribuci vzduchu do administrativních, výrobních, nemocničních, sportovních budov a krytých bazénů.
ČKD Blansko Strojírny, a.s.   Gellhornova 1, Blansko
Výroba a opravy vodních turbín, potrubních uzávěrů, zařízení vodních přehrad, ocelových konstrukcí vodohospodářských staveb, těžkých svislých soustruhů.
DAS spol. s r.o.   Nádražní 2293, Frýdek - Místek
Transportní a manipulační technika, výroba jednoúčelových strojů a zařízení, kovovýroba, kovoobrábění, konstrukční kancelář, elektromontáže.
EPA a.s.   Podnikatelská 550, Praha 9 - Běchovice
Projektování, vývoj, výroba, servis:- vysílačů hromadného dálkového ovládání (HDO)- vibrační a třídicí techniky (separátory železných i neželezných kovů, vibrační třídicí stoly, vibrační třídičky, vibrační dopravníky...).
Hydrosystem group, a.s.   Kosmonautů 6a, Olomouc
Vývoj, projekce a dodávky zařízení s čerpadly, vodní hospodářství průmyslových podniků, systémy pro ostřik okují, vysokotlaká zařízení, optimalizace čerpacích systémů, doprava hydrosměsí.
ITS Švoma   Strojírenská 16, Žďár nad Sázavou
Konstrukce a výroba strojů -zařízení do linek na podélné a příčné zpracování plechu -automatizace a manipulace s materiálem
JHV Engineering s.r.o   S.K. Neumanna 2793, Pardubice
Vývoj a výroba jednoúčelových strojů a výrobních linek, konstrukční kancelář, vývoj výrobků, výpočty konstrukcí, hydraulické a pneumatické systémy, technické výkresy, vizualizace
Konstrukce - jednoúčelové stroje, montážní automaty, balící stroje, stroje pro tiskárny, dopravníky, podavače. Automatizace výroby, programování řídících systémů. Výrobní dokumentace CAD.
KOTLE LOOS spol. s r.o.   Bezová 1658/1, Praha 4
Výroba a prodej prům. kotlů.
LAMITEK, s.r.o.   , Brno
Stroje a zařízení pro textilní průmysl
LETOVICKÉ STROJÍRNY s.r.o. LETOVICE   Pražská 333, Letovice
Výroba komponentů zemědělských, lesnických, stavebních a potravinářských strojů. Obrábění, lisování, lasery, CNC ohraňování, svařování, lakování, montáž.
Ložiska Pardubice   Hrabalova 178, Pardubice 19
Prodáváme ložiska, autoložiska a příslušenství (gufera, mazací technika, lepidla....) všech typů a rozměrů. Konzultační a poradenská služba. NON-STOP servis 24h. Více na WWW.LOZISKA-PARDUBICE.CZ
Oerlikon Czech s.r.o.   Lhota 261, Červený Kostelec
Výrobce a exportér dopřádacích a soukacích strojů.
Pan-electronics, s.r.o.   Stránského 28, Brno
Krokové motory, střídavé servomotory, lineární pohony, polohovací mechanika, roboty, planetové převodovky, pružné spojky, EC motory, řídicí systémy, výkonové jednotky, synchronní motory, časové a soumrakové spínače, termostaty, zařízení pro pájení.
PELI spol. s r.o.   V podlesí 314, Grygov
Montáž a opravy hydraulických nakládacích jeřábů, výroba a montáž nástaveb lesnických, valníkových a skříňových, výroba ocelových svařenců, lesní mechanizace.
Poulek Solar s.r.o.   Velvarska 9, Praha 6
Výroba a prodej solárních fotovoltacckých systémů.
ROmiLL, spol. s r.o.   Kotlářská 53, Brno
Zařízení pro mikrovlnný průmyslový ohřev potravin, gumy, keramiky, chemikálií aj. - sušení, sterilizace, rozmrazování, temperování, vulkanizace, aj.
Sklostroj Turnov CZ, s. r. o.   Přepeřská 210, Turnov
Výroba strojů a zařízení pro sklárny vyrábějící obalové sklo - dávkovače skloviny, řadové formovací stroje, chladicí pece, baličky, formy na výrobu lahví a sklenic.Dodávky kompletních linek na výrobu lahví a sklenic.Výroba hydraulických lisů.
SoliCAD, s.r.o.   Kbel 26, Benátky nad Jizerou
Konstrukční kancelář působící zejména ve strojírenství, automobilovém průmyslu a energetice. Oficiální prodejce Alibre Design 3D CAD, SprutCAM, DataPart. Poradenství v oblasti energetiky.
SVV Elitex,s.r.o.   Cejl 97, Brno
Vývoj, výroba , montáž a servis strojů pro zpracování skleněného vlákna.
Transportkabel DIXI a.s.   Nebočady 67, Děčín 33
Transportkabel DIXI - výroba kabelů typu CXKH, CHKE, JCXFE a JXFE. Vyrábíme nehořlavé a oheň retardující kabely. Jsme připraveni vyrobit zadaný kabel podle Vašich konkrétních potřeb. Naše kabely jsou prvotřídní kvality.
V-H Systém   Makarenkova 531/3, Ostrava-Svinov
Výroba a prodej speciálních odmašťovacích zařízení pro práškové lakovny (KOMAXIT).Realizace zhotovení vody-plynu-topení-kanalizace.
VAMONT U&D v.o.s.   tř.gen.Svobody 356/36, Liberec
Váhy a závaží. Výroba vah a závaží: plošinové, počítací,dávkovací,pytlovací paletové,zásobníkové,na vážení automobilů a speciální na přání.Kalibrace a cejchování. Servis a prodej výrobků firem: BIZERBA,PRECIA,METTLER,DIGI,CAS,HOTTINGER,TONAVA.
VERNER a.s.   Sokolská 321, Červený Kostelec
Výroba krbových kamen GOLEMEK VERNER výkony od 5 do 12 kW s možností připojení na ústřední vytápění,pyrolytických kotlů VERNER výkony od 20 do 75 kW, kotelen GOLEM VERNER výkony od 90 do 5000 kW na spalování biomasy.
Důlní stroje a zařízení. Kovoobrábění.
ZVVZ a.s.   Sažinova 888, Milevsko
ZVVZ a.s. - Dodavatel zařízení pro ekologii. Vzduchotechnika, odprašování, odlučování, pneumatická doprava, ventilátory, filtry, potrubí, cisternové návěsy.
Alibre Design - výkonný 3D CAD   Kbel 26, Benátky nad Jizerou
www.alibre.cz - Alibre Design nejlepší volba pro 3D CAD systém. Stáhněte si zkušební verzi a vyzkoušejte si 3D objemové modelování, asociativní tvorbu 2D výkresů... Porovneje s AutoCAD, SolidWorks nebo ProE.
HYDRAULIKA INTERNATIONAL s.r.o.   Červené Vršky 1091, Benešov u Prahy
Hydraulické systémy a prvky - (Vysokotlaká hydraulika 70 MPa) vývoj - výroba - prodej - servis, manipulační technila - prodej, servis.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz