Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Výroba a průmysl > Kovodělné výrobky
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.   Životského 310/19, Brno
Společnost nabízí dodávky a služby strojírenského charakteru, sériové, malosériové, kusové kovoobrábění, kovovýrobu, opravy, GO, běžný servis kovoobráběcích i tvářecích strojů a zařízení, stěhování strojů.
Výroba a distribuce výfuků Tyll   Nebovidy 119, Kolín
Výroba a distribuce výfuků na všechny osobní vozy.
PROSTR traiding,s.r.o.   Opavská 126, Janovice u Rýmařova
Výroba a prodej obytných, sanitárních a skladových kontejnerů. Výroba a prodej ocelových palet včetně čtyřcestných kovových EUR palet. Zakázková strojírenská výroba.
SOHAG, a.s.   Vlkoš 706, Vlkoš u Kyjova
CNC obrábění strojních dílů.CNC soustružení: průměr od 40 mm do 315 mm, max. délka 1500 mm.frézování ozubení: max. modul zubu 6 mm.vrtání: max. průměr vrtáku 30 mm.dělení materiálu: max. průměr 305 mm
V.K. Hutní výrobky s.r.o.   Na Valích 1018, Louny
Velkoobchod se šroubařinou.
i.h.technolog, s.r.o.   Hrušky 168, Křenovice
Zámečnická výroba, kovovýroba, vyrábíme schody, mříže, vrata, brány, zábradlí, ploty, dělící stěny, schodiště, prototypy strojů, jednoúčelová zařízení,počítadla iht-statistic, svařování hliník, nerez, servis strojů.
JAZA   Žákovská 14, Ostrava
Automatické brány, Garážová vrata. Péoradenství a technický návrh zdarma.
Tradiční dodavatel válečkových, dopravníkových, pouzdrových, Gallových a Fleyerových řetězů ve standardním provedení nebo v nestandardním provedení dle požadavků zákazníka včetně příslušných řetězových kol.
KOVOSREAL s.r.o.   Dlouhá 39, Teplice
Kovový kancelářský a dílenský nábytek, pracovní stoly, spisové skříně, kovové obaly, servisní vozíky, universální skříně, dílenské skříně.
Praga Hrádek n. N. a. s.   Loučná 25, Hrádek nad Nisou
Výroba čelních ozubených kol s přímými i šikmými zuby,kuželových ozubených kol s přímými i zakřivenými zuby (Oerlikon+Gleason)s možnoastí broušení, výroba převodových skříní pro vozidla menších výkonů.
Z-PRECIS, spol. s r.o.   Jasenice 1254, Vsetín
Elektrochemické a chemické povrchové úpravy kovů, poradenské služby a návrhy speciálních technologií (tvrdé chromování, chemické niklování, niklování hliníku, lesklé a matné niklování, černění, fosfátování, zinkování, patinování, lakování, eloxování).
Promat cz, spol. s r.o.   Božejov 77, Božejov
Kovovýroba z oceli, nerezu a hliníku. Přesné zpracování plechů a výroba ocelových konstrukcí. CNC vysekávání a ohýbaní plechů, tvářecí centrum Trumatic 5000. Lisování a přivařování spojovacích prvků, svařování,...


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz