Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Cestování > Cestovní kanceláře
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Interhome s.r.o.   Úvoz 68, Brno
Největší zprostředkovatel ubytování - 20000 objektů v 15 zemích Evropy a na Floridě. Rezervace on-line na www.interhome.cz. Nyní katalog také na CD.
AKompas   Štefánikova 51 /vchod Šumavská/, Brno
Nabízíme last minute zájezdy všech CK vč. Čedok, Sunny Days. Nabízíme jízdenky všech dopravců vč. Student Agency. Dále letenky, trajekty, vstupenky, IDOS jízdní řády. Příjem inzerce Inzert Expres, Metro. Western Union.
Zájezdy a dovolená v Norsku s cestovní kanceláří Periscope Skandinávie. Poznejte Norsko se skutečnými specialisty. Vyberte si zájezdy dle svého výběru, dovolená na mnoho způsobů je připravena v nabídce zájezdů CK Periscope.
Cestovní kancelář TILIA   Josefská 5, Brno
Specializovaná cestovní kancelář - ubytování všech kategorií v Holandsku, zájezdy do Izraele, Jordánska, Holandska a na Maltu. Jazykové kurzy angličtiny na Maltě, kurzy italštiny ve Florencii.
EKOBRNO, spol. s r.o.   Filkukova 13, Brno
Cestovní kancelář, prodej krbových kamen a vložek, broušených zrcadel a skla.
Nikal s.r.o.   Lesná 102, Šumná
Cestovní kancelář organizující zájezdy do lázní Dudince a Piešťany včetně dopravy. Vhodné a oblíbené mezi seniory. Dále nabízíme poznávací zájezdy do Itálie, do Schwarzwaldu, do Chorvatska a Turecka.
Residence Villa Ascoli   Contrada Reginella 8, Vieste (FG - Itálie)
Residence Villa Ascoli se nachází na konci lungomare Mattei, známého jako Pizzomunno. Villa Ascoli je vzdálená od moře 150 metrů (soukromá pláž 350 m). Nabízí apartmány či pokoje s hotelovou službou. Skupinové slevy.
Bohemia Guide - cestovní agentura   Slunná 10, Šlapanice
Cestovní agentura pořádající jednodenní autobusové výlety z Brna. Nejčastěji jezdíme do Rakouska, Německa, Maďarska a Polska. Zájezdy, které Vás nezklamou jsou zájezdy do maďarských termálních lázní, zájezdy adventní.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz