Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Vzdělávání > Školy
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Podkategorie
Nalezené záznamy
Mateřská škola Barevný klíček   Vítězná 725, Sokolov
Mateřská škola Sokolov
Altissima   Anenské náměstí 2, Praha 1
jazyková škola specializující se na superlearningové jazykové kurzy
Altissima, Ing. Romana Kvapilová   Anenské náměstí 2, Praha 1
jazyková škola specializující se na superlearningové jazykové kurzy
Brno English Centre, spol. s r.o.   Starobrněnská 18, Brno
Jazyková škola Brno English Centre nabízí kvalitní služby v těchto jazycích: angličtina, španělština. Jazykové kurzy pod vedením rodilých mluvčí = angličtina na vysoké úrovni.
Centrum dalšího vzdělávání - Jabok   Salmovská 8, Praha 2
Centrum dalšího vzdělávání Jabok působí při VOŠ Jabok, která připravuje pro praxi soc. pracovníky, soc. pedagogy a pastorační pracovníky. CDV Jabok nabízí vzd. kurzy pro nejširší veřejnost - další info: http://cdv.jabok.cz
Lingua Centrum jazyková škola   U stadionu 10, Olomouc
Jazyková škola, jednoleté denní pomaturitní studium, kurzy pro veřejnost všech stupňů pokročilosti, kurzy pro podniky a firmy, překlady a tlumočení, angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, čeština pro cizince.
Překlady, výuka a tlumočení z a do francouzštiny, spolehlivost, časová flexibilita, přesnost a stálá spolupráceTraductions, enseignement et interpétation : le francais et le tcheque, fiabilité, flexibilité, exactitude et coopération permanente.
Denní studium Aj, Nj a Fr. Odpolední kurzy - Aj, Nj, Fr, Šp, It, Rj, ..; příprava na státní a mezinárodní jazyk. zkoušky; individuální a podnikové kurzy na míru; Au-pair pobyty
Obchodní akademie   , Praha 9 Satalice
Staňte se studentem Obchodní akademie Praha, či Obchodního institutu. Velmi využívaná je možnost studia několika předmětů v anglickém jazyce dovršené mezinárodní anglickou maturitou
Soukromá střední škola podnikatelská-ALTMAN,s.r.o. v Jičíně vznikla v roce 1997. Je zařazena do sítě škol MŠMT ČR. Nabízíme vzdělání středoškolské, nástavbové a pomaturitní. Všechny druhy studia jsou zakončeny maturitou.
www.SOUPIS.cz   , p
Kariérová databáze kurzů, práce, škol, základních, středních, vysokých škol a univerzit, vzdělávacích institucí, nakladatelství a vydavatelství, školících akcí jak pro děti, tak i mládež a starší generaci, a to v celé ČR.
Jazyková škola Sentia   Růženínská 317/4, Praha 4
Od roku 1997 Vám naše rodinná jazyková škola nabízí jazykové firemní vzdělávání a veřejné kurzy, speciální balíčky individuální výuky a jedinečné kurzy vedené metodou Helen Doron English pro děti každého věku.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2024 NETtip.cz