Rodina serverů:    KatalogTip.cz    SvetHostingu.cz    NetKonto.cz    SeniorTip.cz
Vyhledávání v katalogu
Vyhledat           
Mapa krajů ČR
Jste v kategorii:    Vzdělávání > Školy > Jazykové
Výpis obsahu kategorie můžete omezit na kraje:
Nalezené záznamy
Mateřská škola Barevný klíček   Vítězná 725, Sokolov
Mateřská škola Sokolov
CD Flash - Jazyková škola   Spojenců 829, Otrokovice
Efektívní, intenzívní týdenní kurzy angličtiny a němčiny pro jednotlivce i firmy v různých stupních pokročilosti sugestopedickou metodou.
Slůně - svět jazyků   Kotkova 6, Ostrava Vítkovice
Jazyková škola - všechny typy kurzů, všechny úrovně, světové + exotické jazyky, výuka v celé ČR-centrála Ostrava, pobočka Brno. Překladatelská agentura - překlady a tlumočení, běžné, soudní, v ČR i v zahraničí.
AARCADIA STUDIO   Pekařská 23, Opava
Angličtina, italština, němčina, španělština, francouzština. Celoroční kurzy. Kompletní tlumočnické a překladatelské služby.
Altissima   Anenské náměstí 2, Praha 1
jazyková škola specializující se na superlearningové jazykové kurzy
Altissima, Ing. Romana Kvapilová   Anenské náměstí 2, Praha 1
jazyková škola specializující se na superlearningové jazykové kurzy
Anglická školka Eufrat s.r.o.   Pallova 42/8, Plzeň
provoz anglické školky, pořádání víkendových pobytů s dětmi, výuka angličtiny, jazyková škola
Brno English Centre, spol. s r.o.   Starobrněnská 18, Brno
Jazyková škola Brno English Centre nabízí kvalitní služby v těchto jazycích: angličtina, španělština. Jazykové kurzy pod vedením rodilých mluvčí = angličtina na vysoké úrovni.
Cloverleaf Ltd.   Tř. 1. Máje 11, Ostrava
Jazyková škola - jazykové a rekvalifikační kurzy, pomaturitní studium, překlady a tlumočení, individuální a speciální programy, kurzy pro podniky.
eddica soukromá jazyková škola, spol. s r.o.   Cihelní 11/304, Moravská Ostrava
Angličtina, francouština, němčina. Standardní i intenzivní typ výuky, individuální studijní plány, výuka v pěti stupních.
HEUREKA jazyková škola   Poštovská 8, Brno
Firemní, individuální, skupinové kurzy. Jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, řečtina, portugalština, ruština, chorvatština, italština a další.
Jazykové kurzy s.r.o. - Jazyková škola   Špitálská 885/2a, Praha 9 - Vysočany
Jazyková škola - Jazykové kurzy pro firmy a organizace i širokou veřejnost.Pořádáme semestrální jazykové kurzy, letní jazykové kurzy, individuální jazykové kurzy.
Language Centre David Holiš   Celetná 11, Praha 1
Jazykové centrum nabízí výuku více než 20 evropských, světových a orientálních jazyků, čeština na základě mateřského jazyka, culture training, pomaturitní studium Japonštiny.
Lingua Centrum jazyková škola   U stadionu 10, Olomouc
Jazyková škola, jednoleté denní pomaturitní studium, kurzy pro veřejnost všech stupňů pokročilosti, kurzy pro podniky a firmy, překlady a tlumočení, angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, čeština pro cizince.
Lion - jazykové centrum   Dolní 504, Frenštát p.R.
Jazykové kurzy, denní pomaturitní studium, odpolední kurzy, dětské kurzy, víkendové kurzy, letní kurzy, individuální kurzy, anglický, německý, francouzský jazyk, překlady, tlumočení.
Překlady, výuka a tlumočení z a do francouzštiny, spolehlivost, časová flexibilita, přesnost a stálá spolupráceTraductions, enseignement et interpétation : le francais et le tcheque, fiabilité, flexibilité, exactitude et coopération permanente.
Denní studium Aj, Nj a Fr. Odpolední kurzy - Aj, Nj, Fr, Šp, It, Rj, ..; příprava na státní a mezinárodní jazyk. zkoušky; individuální a podnikové kurzy na míru; Au-pair pobyty
Teburg   Havlíčkovo nám. 794, Poruba
Výuka jazyků -JA,JN,JF, čeština pro cizince,JR,IT.,pro veřejnost, pro podniky, roční pomaturitní studium /akreditace MŠMT ČR/, kursy pro děti -JA,JN, učitelé z GB, Rakouska i čeští /VŠ/.
WIFI Czech Republic   Na Brně 362, Hradec Králové
Pobočka největší vzdělávací společnosti ve střední Evropě. Profesionální trenéři s praxí, mezinárodně uznávané certifikáty, školení nejvyšší kvality.


 
KatalogTip.cz - Katalog | Vyhledávání | Bezplatná registrace | Editace údajů | Ceník | Inzerce | Kontakt
SvetHostingu.cz | NetKonto.cz | SeniorTip.cz
© 2005-2021 NETtip.cz